Oversettelse av "Elbridge Gerry" til norsk bokmål

Elbridge Gerry er oversettelsen av "Elbridge Gerry" til norsk bokmål.

Elbridge Gerry
+ Legg til

italiensk-norsk bokmål ordbok

  • Elbridge Gerry

    Uno di essi, Elbridge Gerry, definì la democrazia ‘il peggiore di tutti i mali in politica’”.

    En av dem, Elbridge Gerry, kalte demokratiet ’det verste av alle politiske onder’.»

  • Vis algoritme-genererte oversettelser

Automatiske oversettelser av " Elbridge Gerry " til norsk bokmål

  • Glosbe

    Glosbe Translate
Legg til

Oversettelser av "Elbridge Gerry" til norsk bokmål i kontekst, oversettelsesminne