Oversettelse av "Robin Williams" til norsk bokmål

Robin Williams er oversettelsen av "Robin Williams" til norsk bokmål.

Robin Williams
+ Legg til

italiensk-norsk bokmål ordbok

  • Robin Williams

    Questo l'ha scoperto Robin Williams qualche anno prima di tutti noi.

    Dette ble funnet ut av Robin Williams noen år før resten av oss.

  • Vis algoritme-genererte oversettelser

Automatiske oversettelser av " Robin Williams " til norsk bokmål

  • Glosbe

    Glosbe Translate
Legg til

Oversettelser av "Robin Williams" til norsk bokmål i kontekst, oversettelsesminne