Oversettelse av "Talk show" til norsk bokmål

Talk show er oversettelsen av "Talk show" til norsk bokmål.

Talk show
+ Legg til

italiensk-norsk bokmål ordbok

  • Talk show

    Ero certo di averla vista in un talk show televisivo, questo fine settimana.

    Jeg trodde jeg sa henne pa et talk show denne helgen.

  • Vis algoritme-genererte oversettelser

Automatiske oversettelser av " Talk show " til norsk bokmål

  • Glosbe

    Glosbe Translate

Fraser som ligner på "Talk show" med oversettelser til norsk bokmål

Legg til

Oversettelser av "Talk show" til norsk bokmål i kontekst, oversettelsesminne