Oversettelse av "ZZ Top" til norsk bokmål

ZZ Top er oversettelsen av "ZZ Top" til norsk bokmål.

ZZ Top
+ Legg til

italiensk-norsk bokmål ordbok

  • ZZ Top

    A dire il vero, non tocco questa roba dal concerto del'92 degli ZZ Top.

    Dette er første gang jeg rører sånt siden en ZZ Top-konsert 1992.

  • Vis algoritme-genererte oversettelser

Automatiske oversettelser av " ZZ Top " til norsk bokmål

  • Glosbe

    Glosbe Translate
Legg til

Oversettelser av "ZZ Top" til norsk bokmål i kontekst, oversettelsesminne