Oversettelse av "Saint-Louis" til esperanto

Saint-Louis er oversettelsen av "Saint-Louis" til esperanto.

Saint-Louis
+ Legg til

norsk bokmål-esperanto ordbok

  • Saint-Louis

    proper

    Saint-Louis (Senegalo)

  • Vis algoritme-genererte oversettelser

Automatiske oversettelser av " Saint-Louis " til esperanto

  • Glosbe

    Glosbe Translate

Fraser som ligner på "Saint-Louis" med oversettelser til esperanto

Legg til

Oversettelser av "Saint-Louis" til esperanto i kontekst, oversettelsesminne