Oversettelse av "Pulp Fiction" til ungarsk

Ponyvaregény er oversettelsen av "Pulp Fiction" til ungarsk.

Pulp Fiction
+ Legg til

norsk bokmål-ungarsk ordbok

  • Ponyvaregény

    Ponyvaregény (film)

    Dette er ikke Pulp Fiction, og det er ikke heroin.

    Ez nem a " Ponyvaregény ", és nem is heroint szedett.

  • Vis algoritme-genererte oversettelser

Automatiske oversettelser av " Pulp Fiction " til ungarsk

  • Glosbe

    Glosbe Translate
Legg til

Oversettelser av "Pulp Fiction" til ungarsk i kontekst, oversettelsesminne