Oversettelse av "Second Life" til ungarsk

Second Life er oversettelsen av "Second Life" til ungarsk.

Second Life
+ Legg til

norsk bokmål-ungarsk ordbok

  • Second Life

    Er det noen som vil dra for å bade i Second Life?

    Van valakinek kedve a " Second Life " - ban úszni egyet?

  • Vis algoritme-genererte oversettelser

Automatiske oversettelser av " Second Life " til ungarsk

  • Glosbe

    Glosbe Translate
Legg til

Oversettelser av "Second Life" til ungarsk i kontekst, oversettelsesminne