Oversettelse av "skadelig programvare" til koreansk

맬웨어, 악성 소프트웨어 er de beste oversettelsene av "skadelig programvare" til koreansk.

skadelig programvare
+ Legg til

norsk bokmål-koreansk ordbok

  • 맬웨어

  • 악성 소프트웨어

  • Vis algoritme-genererte oversettelser

Automatiske oversettelser av " skadelig programvare " til koreansk

  • Glosbe

    Glosbe Translate

Fraser som ligner på "skadelig programvare" med oversettelser til koreansk

Legg til

Oversettelser av "skadelig programvare" til koreansk i kontekst, oversettelsesminne