Oversettelse av "The Edge" til portugisisk

David Howell Evans er oversettelsen av "The Edge" til portugisisk.

The Edge
+ Legg til

norsk bokmål-portugisisk ordbok

  • David Howell Evans

  • Vis algoritme-genererte oversettelser

Automatiske oversettelser av " The Edge " til portugisisk

  • Glosbe

    Glosbe Translate

Fraser som ligner på "The Edge" med oversettelser til portugisisk

Legg til

Oversettelser av "The Edge" til portugisisk i kontekst, oversettelsesminne