Oversettelse av "Adam Smith" til russisk

Адам Смит er oversettelsen av "Adam Smith" til russisk.

Adam Smith
+ Legg til

norsk bokmål-russisk ordbok

  • Адам Смит

    Selv ikke Adam Smith kunne forutsett ulikhetene i moderne kapitalisme.

    Даже Адам Смит не мог предвидеть проблемы современного капитализма.

  • Vis algoritme-genererte oversettelser

Automatiske oversettelser av " Adam Smith " til russisk

  • Glosbe

    Glosbe Translate
Legg til

Oversettelser av "Adam Smith" til russisk i kontekst, oversettelsesminne