Oversettelse av "Finding Nemo" til norsk bokmål

Oppdrag Nemo er oversettelsen av "Finding Nemo" til norsk bokmål.

Finding Nemo
+ Legg til

nederlandsk-norsk bokmål ordbok

  • Oppdrag Nemo

    Die van Marlin, de vader in "Finding Nemo", was om schade tegen te gaan.

    Bjelken til Marlin, faren i "Oppdrag Nemo," var å hindre skade.

  • Vis algoritme-genererte oversettelser

Automatiske oversettelser av " Finding Nemo " til norsk bokmål

  • Glosbe

    Glosbe Translate
Legg til

Oversettelser av "Finding Nemo" til norsk bokmål i kontekst, oversettelsesminne